Előadói díjak

2019

Bándoli Katalin
Borbély László
Gátos Iván
Kézdy Luca
Kovács János
Lukács Péter
MÁV Zenekar és Lendvai György
Meláth Andrea
Serei Dániel
Szalóki Ági

2018

Borbély Mihály
Fülei Balázs
Kékkői Zalán
Kocsis-Holper Zoltán
Kosztándi István
Lakatos György
Lattmann Béla
Micheller Myrtill
Rajk Judit
Subicz Gábor

2012

Balogh László
Berényi Bea és Dratsay Ákos duó
Bocskai István Református Oktatási Központ Egressy Béni Alap és Középfokú Zeneművészeti és
Színművészeti Szakközépiskola, Ének – Zene Gimnázium
Csetényi Gyula
Déri György
Dirk Hegemann
Doór Róbert
Eckhardt Gábor
Éliás Gyula Jr.
Fábián Márta
Farkas Rózsa
Fejér András
Fenyvesi Márton
Geiger György
Gémesi Géza
Gombai Tamás
Ittzés Gergely
Kardos Norbert
Klenyán Csaba
Körmendi Klára
Maros Éva
Matuz Gergely
Matuz István
Meláth Andrea
Mindszenty Zsuzsánna
Nagy László
Perényi Eszter
Róbert Balázs
Rozmán Lajos
Serei Zsolt
Skoff Zsuzsannna
Sugár Miklós
Szabó Dénes
Szakály Ágnes
Szecsődi Ferenc
Szeverényi Ilona
Sziklay Erika
Tamás Sándor
Tihanyi László
Varga Zoltán
Virág Emese

2011

Alapi István
Baló István
Barabás Tamás
Bradányi Iván (életműdíj)
Corpus Harsonakvartett
Csalog Gábor
Cserta Balázs
Déri György
EAR együttes
Elek Szilvia
Elekes Tibor
Falusi Mariann
Feuer Mária
Fittler Katalin
Fülei Balázs
Gulyás Nagy György
Gyenes Béla
Hámori János
Igric György
Jónás Krisztina
Juhos Gábor
Kertesi Ingrid
Kiss Péter
Körmendi Klára
Krulik Eszter
Lukácsházi Győző
Matuz Gergely
Matuz István
Nagy Viktor Dániel
Pálvölgyi Géza
Pavlovits Dávid
Perényi Eszter
Rajk Judit
Rátonyi Róbert
Rozmán Lajos
Skoff Zsuzsanna
Somogyi Vonósnégyes
Szabó P. Szilveszter
Szabóki Tünde
Szőke Szabolcs
Virág Emese
Vizeli Balázs

2010

Bábel Klára
Bokor Jutta
Bubnó Tamás
Csávás Attila
Csikota József
Dán András
Dárday Árpád
Dés András
Dr.Szabó János
Eötvös József
Ewald Rézfúvós Együttes
Fekete Tibor
Gémesi Géza
Göllesz Zoltán
Gráf Zsuzsanna
Gyöngyössy Zoltán
Gyüdi Sándor
Hamar Zsolt
Horváth Anikó
Horváth Bence
Illényi Katica
Kántor Balázs
Kerek Ferenc
Kurina Tamás
Lakner Tamás
Lamm Dávid
Láng Zénó
Lázár Eszter
Mogyorósi Éva
Musica Nostra
Nagy Anikó
Oláh Tzumo Árpád
Sárik Péter
Szabó Sipos Máté
Szebellédi Valéria
Szekeres Adrienne
Széll Ágnes
Szepesi János
Váradi Judit
Wolf Péter (életműdíj)
Záborszky Kálmán

2009

Antal Mátyás
Aradi Márta
Bársony Bálint
Bolba Lajos (életműdíj)
Budapest Szaxofon Quartet
Dayka Krisztián
Debreceni Filharmonikusok
Deseő Csaba
EAR együttes
Feke Pál
Fischl Mónika
Födő Sándor
Frey György
Gulyás Nagy György
Győri Noémi-Madaras Gergely
Halász Illés Árpád
Herencsár Viktória
Igric György
Jánossy Béla
Juhász Zoltán
Káip Róbert
Kaltenecker Zsolt
Kaszás Péter
Kosztándi István
Körmendi Klára
Kővári Eszter Sára
Lukács Miklós
Majos Bence
Matuz Gergely
Matuz István
Meláth Andrea
Mindszenty Zsuzsánna
Nagy Péter
Németh Zoltán
Perényi Eszter
Podhoransky József
Polonyi Ágnes
Rondino együttes
Rozmán Lajos
Sándor Zoltán
Sindel Zsuzsa
Szabó Soma
Szakács István
Szalay András
Szalóky Béla
Szentpáli Roland
Szepesi János
Szűcs Zsuzsanna
Thész Gabriella
Tóth Árpád
Varga Gábor
Varga Zoltán
Vékony Ildikó (posztumusz díj)
Violinetta duó (Dudás Eszter és Füzesséry Attila)
Virág Emese